top of page
© Copyright

מסעות בקבוצה לקמינו דה סנטיאגו לשנת 2024 

קמינו פורטוגז קוסטל מאי

אורך המסלול בק״מ

130

מספר ימים

10

דרגת ארוח 

הדירוג הממוצא הוא 3.5 מתוך 5

דרגת קושי (1-5)

3

תאריך הטיול

16-25.05.2024

מחיר

2099


הקמינו פורטוגז קוסטל היא אחת הדרכים היפות של הקמינו דה סנטיאגו, אורכה של הדרך מפורטו לסנטייגו דה קומפוסטלה הוא 260 ק"מ והיא עוברת דרך כפרי דייגים ציוריים לאורך חוף הים, חוצה את העיר הגדולה ויגו וחוברת לדרך הפורטוגזית סנטרל בעיר רדונדלה. דרך החוף מלאה בקסם ומפגישה אותנו עם תרבויות ונופים מגוונים. הדרך רצופה בכפרים ציוריים וכפרי דייגים עם מבחר גסטרונומיה מקומית הידועה בעיקר בזכות הצדפות שלה, שנשטפת עם יין אלבריניו מקומי טוב.

המסלול שלנו עובר בחלקה השני של הקמינו פורטוגז קוסטל בדרך שאורכה 143 ק"מ שמספקת חוויה יוצאת דופן. נצעד דרך עיירות החוף הספרדיות באיונה וויגו עד לשפך נהר הויגו, שם הוא חובר אל הקמינו הפורטוגזי המסורתי. חלק זה הוא החלק האחרון של הדרך הפורטוגזית קוסטל והוא מוביל אותנו עד לעיר סנטיאגו דה קומפוסטלה, שם נקבל את תעודת הקומפוסטלה אחרי שהשלמנו את מאת הקילומטרים האחרונים של הדרך ונוכל להמשיך ליהנות משפע התרבות האומנות והקולינריה שיש לעיר להציע לכם.

פרטים
כולל

שילוב נהדר של מקומות עם לינה נוחה וחדרים פרטיים ונקיים עם מקלחת צמודה.
9 ארוחת בוקר.
העברות ציוד ממקום למקום .
7 ארוחות ערב מקומיות
ערכת ליוצאים למסע, הכוללת רשימת ציוד, תכנית אימונים, דרכון הדרך וצדפה.
ליווי המסע בהדרכה של מדריך מקצועי
העברות משדה התעופה בויגו לנקודת ההתחלה לפי התכנית
העברות אל שדה התעופה סנטיאטגו דה קומפוסטלה בחזורלא כולל

טיסות אל ומארץ היעד ואו טיסות פנימיות
הוצאות אישיות לרבות ארוחות שלא נכללות במחיר הנ"ל
ביטוח ציוד וביטוח אישי ורפואי (חובה).
כל מה שלא צוין לעיל.
כניסה לאתרים.


תוספות

החבילה זמינה גם למטיילים יחידים, במקרה זה יש תוספת למטייל יחיד למחיר החבילה הבסיסי.
הטיול הינו ל 10 משתתפים במידה ולא נגיע למספר זה, תינתן האפשרות לצאת בהדרכה עצמאית בקיזוז מחיר ההדרכה.


לינה

הלינה היא בבתי מלון או בתים כפריים (דרגת לינה 2/4 כוכבים ) בחדרים זוגיים, הממוקמים על תוואי הדרך. לכולם חדרים פרטיים עם חדר רחצה צמוד ומציעים קבלת פנים חמה להולכים. המקומות נבחרו בקפידה רבה תוך שימת דגש על איכות, שירות חם ואדיב, חדרים נקיים ונוחים וחלקם מציעים גם אירוח מסורתי ואוכל מקומי טעים.
*בתי המלון כפופים לזמינות. ופרטי הלינה המדויקים יסופקו עם אישור ההזמנה.


ארוחות

ארוחת הבוקר כלולה - (לרוב מזנון ארוחת הבוקר/ קפה וטוסט / לחם/ קרואסון) בכל הימים.
ארוחות ערב - כלולות גם כן (כפוף לתנאי מקומות הלינה).
העברות מטען - העברות המזוודות/ תיקים ממלון למלון כלולות (מקסימים של 18 ק"ג לאדם לתיק/מזוודה אחת).
קמינו פורטוגז קוסטל
תמונות מהמסלול
מסלול הטיול
הגעה והתכנסות
מפגש הקבוצה – בשדה התעופה בויגו(משם יוצאת ההסעה לנקודת ההתחלה) .
סיור מודרך במבצר באיונה ובעיר.

יום הליכה מספר 1
לאחר התארגנות וארוחת הבוקר, נצא אל הקתדרלה שבעיר להחתמת דרכון ראשונה ומשם, תוך כדי חציית העיר העתיקה נמשיך בעקבות החץ הצהוב לעבר הגשר ההיסטורי RAMALLOSA
מרחק הליכה 20 ק"מ.

יום הליכה מספר 2
אחד הימים המרהיבים בקמינו פורטוגז שרובו טבע ונוף המשלבים את הירוק והכחול של הגליסיה. אנו מטפסים קלות מעל העיר וזוכים לתצפית נדירה של האיזור כולו. המשך הדרך חוצה יערות וכפרים קטנטנים עד לירידה המתונה אל העיר רדונדלה ומשם מטפסת שוב אל מצפה מרהיב נוסף על איי סאן סימון.
מרחק הליכה – 23 קילומטר.

יום הליכה מספר 3
אנו ממשיכים גם היום לצעוד במרחבי הגליסיה הירוקה לעבר בירת המחוז - "פוטבדרה". בדרכנו נחצה את הגשר הרומי מעל נהר ורדוגו שבו הובס נפוליאון על ידי הספרדים במלחמת העצמאות. העיר פונטבדרה, בירת המחוז, היא גן עדן להולכי הרגל בדרך לסנטיאגו דה קומפוסטלה. העיר מציעה לנו שפע של תרבות, קולינריה ומונומנטים היסטוריים שבהם נבקר.
מרחק הליכה – 15 קילומטר.

יום הליכה מספר 4
הקמינו שלנו היום עובר על פני חורשות ערמונים מקסימות. בכיכר של סנטה מריה דה אלבה, בין עצי אורן ואקליפטוס ומתוך היער הצפוף נראה את פסלו של ג'יימס הצליין, מצביע על המשך הדרך. בדרכנו נעצור בבית משפחתי המגיש מאכלים גליסיאנים טיפוסיים בהכנה ביתית כולל יין. בהמשך נעבור את הכפר הקטן טיבו עם מזרקת המים שלו ומקום הכביסה הציבורי, ונסיים בעיר הרומית העתיקה אשר ידועה בזכות המעיינות התרמיים שבה.
מרחק הליכה – 22 קילומטר.

יום הליכה מספר 5
לאחר התארגנות וארוחת הבוקר נחצה את הגשר מעל נהר אומיה המוביל אותנו למזרקת מעיינות חמים שהעניקה לעיירה את שמה מאז ימי הרומאים. נעשה את דרכנו בעדינות במעלה הגבעה אל סנטה מרינה ומשם נרד דרך יער אורנים אל פדרון המפורסמת בזכות היותה המקום בו התגלו שרידי גופתו של סנטיאגו. העיר ידועה גם בזכות "פלפלוני פדרון" המוגשים כמנות פתיחה מטוגנים קלות ועלייהם מלח גס.
מרחק הליכה – 21 קילומטר.

יום הליכה מספר 6
היום שלנו מתחיל דרך כפרים קטנים, כקילומטר אחרי פדרון נעבור את הכנסיה הקולגייטית היפה של איריה פלביה שהייתה הכנסיה הגליסיאנית הראשונה ובהמשך, על ראש הגבעה משמאל עומדים חורבותיה המסתוריות והנטושות של גבעת קסטרו לופאריו.
מרחק הליכה – 18 קילומטר.

יום הליכה מספר 7
היום האחרון במסע שלנו מתחיל ילומטרים ספורים לפני העיר ,בקרבת אגרו דוס מונטירוס, נוכל לראות כבר את צריחי הקתדרלה של SANTIAGO DE COMPOSTELA לפני הכניסה לעיר.
מרחק הליכה – 10 קילומטר.

SANTIAGO DE COMPOSTELA יום שמיני
יום מנוחה וסיור בעיר – את היום הזה ננצל לסייר בעיר היפה ולנוח לפני החזרה הביתה, אפשר להתרווח ולהתענג על המסע וההישג הגדול שלנו. העיר סנטיאגו דה קומפוסטלה תוססת ושוקקת חיים. אחרי ארוחת בוקר נטייל בעיר העתיקה היפיפה שאוצרת בתוכה סיפורים מוזיאונים מסעדות, שווקים וסמטאות מלאות יופי (סיור מודרך עם מדריך מקומי) . תעודת הקומפוסטלה תוענק לכל מטייל על שמו המלא (ניתנת לאחר שבדקו את דרכון החותמות המאשר כי צעדנו ברגל את 100 הק"מ האחרונים של הדרך).נבקר בקתדרלה המפוארת של סנטיאגו ונשתתף (בחירה)במיסת הקדוש המרשימה שמתקיימת ב 12:00 בצהריים.

יום עשירי אחרי ארוחת הבוקר ניפרד לשלום מחברינו למסע כשאנחנו לוקחים איתנו חוויות לחיים.
נסיעה לשדה התעופה ופרידה.

people hiking on green grass field during daytime_edited.jpg
bottom of page