מסעות לקבוצות בקמינו דה סנטיאגו

Dare2Walk

בואו לחוות חופש אמתי בדרך הצליינים המפורסמת ביותר בספרד

שיתוף חווית ההליכה עם קבוצה יכול להיות מתגמל ביותר עבורכם. זוהי דרך נפלאה המאפשרת לכם לחלוק את תחושת ההישג הגדול, ליצור קשרים עם אנשים נפלאים ויחד לחוות חוויות משותפות שיישארו אתכם לאורך זמן.

 

מסעות קבוצתיים מודרכים בקמינו דה סנטיאגו הופכים להיות פופולריים יותר ויותר .

אז בין אם אתה מטייל יחיד המעוניין לפגוש חברים חדשים  או שאתם קבוצה קטנה שרוצה לצאת למסע הגדול , מסע מודרך עם  DARE2WALK באחד משבילי הקמינו דה סנטיאגו הוא אפשרות מצוינת עבורכם.

תיהנו מהליכה בשבילים היפים ביותר, מלינה במקומות ברמה גבוהה בחדרים פרטיים וארוחות בוקר, ליווי צמוד והדרכה בעברית מבעלי ניסיון של אלפי קילומטרים על השביל, מהעברת הציוד ממקום למקום, והחשוב ביותר, שקט נפשי  שיאפשר לכם ליהנות מהדרך.

Dare2Walk

לגלות אנשים חדשים בדרך

 Dare2Walk

מה מיוחד במסעות שלנו?

אתכם עד הקילומטר האחרון!!

חשוב לי לתת לכם את הטוב ביותר במהלך המסע.. לוודא, שתכנון הדרך תואם לקצב שלכם , שיש לכם את מקומות הלינה הטובים ביותר,  ארוחות מקומיות אותנטיות , ולדאוג שהכל ילך חלק. הקשר האישי שלי עם הספקים ונותני השירות בדרך מבטיח לכם שקט וביטחון.

קבוצות קטנות!!!

אבל באמת קטנות..עד  16 משתתפים.  היציאה בקבוצה קטנה שיוצאת למסע גדול, מבטיחה את האינטימיות הדרושה לחוות את המפגש העצמי והקבוצתי!

יש הבדל בין לדעת את הדרך לבין ללכת אותה!

הקמינו דה סנטיאגו הוא לא עוד טיול מאורגן לתיירים. המסלולים נבנים על סמך החוויה האישית שלי כהולכת רגל בשביל, עובדה המאפשרת לכם ליהנות ממסע אותנטי ובלתי נשכח!

אני רואה אתכם!

מתוך ההבנה שאין שני אנשים זהים ,תכנון הדרך נעשה בהקשבה ובהתאמה לציפיות ולתחומי העניין שלכם, כדי שתוכלו להפיק בו את המרב.

ידע מתוך ניסיון

הידע שלי נובע מהעובדה שהלכתי ועדיין הולכת בשבילי הקמינו. תוכלו לקבל את כל הטיפים האפשריים על מסעדות, ברים ואתרים מעניינים, שיעזרו לכם לחוות חוויה שונה בדרך שלכם.

Dare2Walk

מסע העצמה אישי בתוך קבוצה...

p4
p4

press to zoom
p5
p5

press to zoom
p3
p3

press to zoom
p4
p4

press to zoom
1/16

צעד קטן לקראת מסע גדול...

 :חייגו עכשיו 052-306-6969  והבטיחו את מקומכם אתנו

Thanks! Message sent.

בשנים האחרונות הקמינו דה סנטיאגו קורא לרבים מאתנו, דווקא בגלל העובדה שהוא משלב מסע פיסי ומנטאלי גם יחד. ובכל זאת ההחלטה לצאת לדרך כרוכה בלא מעט חששות ובארגון לא פשוט. מהסיבה הזו בנינו כמה מסלולים מיוחדים לקבוצות, כדי לאפשר לכמה שיותר אנשים לחוות את החוויה  הכל כך מדוברת בדרך קלה, נוחה וייחודית

 

למי המסע מיועד?

המסע מתאים לכל מי שרוצה לצאת מהאזור המוכר והידוע, למי שמלא בסקרנות, מוכן להתנסות  באתגרים, פתוח להכיר אנשים ורוצה להגיע למקומות חדשים. המסע בנוי על מפגשים אישיים ובין אישיים  לאורך כל הדרך.        

ייחודיות המסע, אינה מתבטאת רק בנופים המקסימים שבהם נצעד, וגם לא באתגרי ההליכה הצפויים לנו. הסוד טמון בתמהיל המדויק של הפעילויות המגוונות ובאווירה המופלאה המאפשר את החיבור ויצירת הקשר בין קבוצת אנשים שעוברת חוויה עצמתית משותפת. 

אודות.jpg

Dare2Walk

מטיילים מספרים עלינו

חויות של משתתפים במסעות