dare2walk קמינו פורטוגז

CAMINO GROUPS 2020

Step out of time

בואו לגלות עד כמה רחוק תוכלו להגיע...

מסעות לקבוצות בקמינו דה סנטיאגו

Dare2Walk

בואו לחוות חופש אמתי בדרך הצליינים המפורסמת ביותר בספרד

שיתוף חווית ההליכה עם קבוצה יכול להיות מתגמל ביותר עבורכם. זוהי דרך נפלאה המאפשרת לכם לחלוק את תחושת ההישג הגדול, ליצור קשרים עם אנשים נפלאים ויחד לחוות חוויות משותפות שיישארו אתכם לאורך זמן.

 

מסעות קבוצתיים מודרכים בקמינו דה סנטיאגו הופכים להיות פופולריים יותר ויותר .

אז בין אם אתה מטייל יחיד המעוניין לפגוש חברים חדשים  או שאתם קבוצה קטנה שרוצה לצאת למסע הגדול , מסע מודרך עם  DARE2WALK באחד משבילי הקמינו דה סנטיאגו הוא אפשרות מצוינת עבורכם.

Dare2Walk

תיהנו מהליכה בשבילים היפים ביותר, מלינה במקומות ברמה גבוהה בחדרים פרטיים וארוחות בוקר, ליווי צמוד והדרכה בעברית מבעלי ניסיון של אלפי קילומטרים על השביל, מהעברת הציוד ממקום למקום, והחשוב ביותר, שקט נפשי  שיאפשר לכם ליהנות מהדרך.

בחרו את הקמינו שלכם:

1/16

Dare2Walk

בואו לגלות עד כמה רחוק אתם יכולים להגיע...

טלי אפללו - מייסדת

שביל פורץ דרך

 

לפני שלוש שנים קיבלתי קריאה לצאת למסע

ב-שביל שלא היה מוכר והתכלית לא הייתה ברורה

 

..היה יותר חוסר ודאות ופחות ודאות, היו קולות מעטים בעד ויותר מידי נגד - מבפנים ומבחוץ

בעיניי ראיתי רק את האתגרים והקשיים הפיסיים  שכרוכים ביציאה למסע רגלי של 860 קילומטר לבדי, אבל משהו או מישהו בתוכי נאבק לצאת ולגלות את הקול שקרא לי

אז בתרמיל לא קטן, שהלך לאיבוד במהלך הטיסה (ונמצא רק בתום שלושה שבועות), ארזתי את מה שחשבתי שאזדקק לו במהלך הדרך, ויצאתי. בנקודה הזו שבה מצאתי את עצמי אבודה ומיואשת בשדה תעופה בארץ רחוקה, ללא תרמיל ללא ציוד ועם אופציה אחת ויחידה שהיא לחזור הביתה. נפתחה לי הדרך, אז קיבלתי את ההחלטה ששינתה את חיי, החלטתי ללכת רחוק עד כמה שאוכל להגיע

אחרי המסע השלישי שלי, בדרך הפורטוגזית, החלטתי להתמקצע בתחום ולהוציא אנשים לדרך המאתגרת והקסומה הזו שהיא עבורי מסע משנה חיים, מסע שמאפשר התבוננות בעבר ובהווה ונותן הרבה תקווה ואמונה לעתיד

אני מזמינה אתכם, אוהבי ההרפתקאות והדרך, לצאת איתי למסע רגלי שעובר דרך הנפש ויגרום לכם לגלות

"..״ עד כמה רחוק אתם תוכלו להגיע

טלי

אתכם עד הקילומטר האחרון!!

חשוב לי לתת לכם את הטוב ביותר במהלך המסע.. לוודא, שתכנון הדרך תואם לקצב שלכם , שיש לכם את מקומות הלינה הטובים ביותר,  ארוחות מקומיות אותנטיות , ולדאוג שהכל ילך חלק. הקשר האישי שלי עם הספקים ונותני השירות בדרך מבטיח לכם שקט וביטחון.

קבוצות קטנות!!!

אבל באמת קטנות..עד  16 משתתפים.  היציאה בקבוצה קטנה שיוצאת למסע גדול, מבטיחה את האינטימיות הדרושה לחוות את המפגש העצמי והקבוצתי!

יש הבדל בין לדעת את הדרך לבין ללכת אותה!

הקמינו דה סנטיאגו הוא לא עוד טיול מאורגן לתיירים. המסלולים נבנים על סמך החוויה האישית שלי כהולכת רגל בשביל, עובדה המאפשרת לכם ליהנות ממסע אותנטי ובלתי נשכח!

אני רואה אתכם!

מתוך ההבנה שאין שני אנשים זהים ,תכנון הדרך נעשה בהקשבה ובהתאמה לציפיות ולתחומי העניין שלכם, כדי שתוכלו להפיק בו את המרב.

ידע מתוך ניסיון

הידע שלי נובע מהעובדה שהלכתי ועדיין הולכת בשבילי הקמינו. תוכלו לקבל את כל הטיפים האפשריים על מסעדות, ברים ואתרים מעניינים, שיעזרו לכם לחוות חוויה שונה בדרך שלכם.

מה מיוחד במסעות שלנו? Dare2Walk

צעד קטן לקראת מסע גדול...

 :חייגו עכשיו 052-306-6969  והבטיחו את מקומכם אתנו

בשנים האחרונות הקמינו דה סנטיאגו קורא לרבים מאתנו, דווקא בגלל העובדה שהוא משלב מסע פיסי ומנטאלי גם יחד. ובכל זאת ההחלטה לצאת לדרך כרוכה בלא מעט חששות ובארגון לא פשוט. מהסיבה הזו בנינו כמה מסלולים מיוחדים לקבוצות, כדי לאפשר לכמה שיותר אנשים לחוות את החוויה  הכל כך מדוברת בדרך קלה, נוחה וייחודית

 

למי המסע מיועד?

המסע מתאים לכל מי שרוצה לצאת מהאזור המוכר והידוע, למי שמלא בסקרנות, מוכן להתנסות  באתגרים, פתוח להכיר אנשים ורוצה להגיע למקומות חדשים. המסע בנוי על מפגשים אישיים ובין אישיים  לאורך כל הדרך.             ייחודיות המסע, אינה מתבטאת רק בנופים המקסימים שבהם נצעד, וגם לא באתגרי ההליכה הצפויים לנו. הסוד טמון בתמהיל המדויק של הפעילויות המגוונות ובאווירה המופלאה המאפשר את החיבור ויצירת הקשר בין קבוצת אנשים שעוברת חוויה עצמתית משותפת. 

מספרים עלינו

Dare2Walk

חויות של משתתפים במסעות

Dare2Walk

 לתכנון המסלול חייגו: 052-306-6969 או השאירו פרטים

  • Facebook

2019 Dare2Walk - כל הזכויות שייכות ל  ©